Sinoć je u JU Muzeji i galerije Podgorice, ul.Marka Miljanova br. 4, otvorena izložba fotografija/radova predavača sa prethodnih dana fotografije koju organizuje NVO PHOTO CG u saradnji sa Sekretarijatom za kulturu i sport Glavnog grada i JU Muzeji i galerije Podgorice.

Svim prisutnim se obratio Danilo Kalezić, ispred NVO PHOTO CG koji se zahvalio organizatorima i JU Muzeji i galerije Podgorice koja je prepoznala značaj ove manifestacije i podržala realizaciju izložbe. Cilj manifestacije i uopšte organizacije jeste da se okupe ljubitelji fotografije, bilo da se njome bave profesionalno ili iz hobija.Time se doprinosi popularizaciji fotografije i edukaciji iz ove oblasti.

Na izložbi su se predstavili autori iz Slovenije, Austrije, Poljske, Srbije i Crne Gore.

Svi zainteresovani posjetici mogu pogledati izložbu do 15.januara 2019.godine.

Dobrodošli!